Mesajı Okuyun
Old 25-09-2007, 13:37   #79
gökhan demir

Alıntı:
Yazan elif_cakır
Sayın Gökhan Demir,
Öncelikle başarınızı tebrik ederim.Ben de Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk Fakültesi birinci sınıf öğrencisiyim. Geçtiğimiz yıl hazırlık okudum.Okulumuzda hazırlık geçme sınavı çok kolay değildir.Ben hazırlık okumanızı tavsiye ederim,okumayanların zorlandığını duyuyorum.Hazırlık sınıfı okula ve üniversiteli olmaya alışma evresi bir yerde.Ancak sınavda fazla soru yapmaya bakın ki yüksek kurdan başlayabilesiniz.Böylece birinci sınıfın ingilizce dersini alabilirsiniz.Birinci sınıfta sadece iktisat ve uygarlık tarihi dersleri ingilizce.Umarım yardımcı olabilmişimdir.Okulla ilgili başka sorularınız olursa da yardımcı olabilirim.Şimdiden kolay gelsin..
selam.daha önce okulun hazırlık sınıfı için sorduğum bi soruya cvp vermiştiniz.2 gündür okula gitmeye başladım ve inanın kaçmaya yer arıyorum.evim tekirdağda ve buralara alışmak olsun kafa dengi bi arkadaş bulmak olsun zor.kalıcak yer sıkıntısı vs.belki bunların sıkıntısından dolayı olsa gerek okula alışamadım.şimdi korkum ise yaz okula kalmak.bunun için sizden yardım talebinde bulunsam ? A2 sınıfındayım b2 yi açmadılar sadece A1-A2-B1 var ve 9 haftadan bahsediliyor.derste konuşulanları çok rahat anlayabiliyorum ama bu normal bişey çünkü bütün sınıfın yeteneği aynı ancak bilmiyorum bu okul için yaz okuluna kesin bırakırlar deniliyor ve eğer öle bi durumla karşılaşırsamm.....gururuma yenik düşebilirim.siz sonuçta bu süreçten geçtiniz ve engin bilgilerinize ihtiyacım var dersler hakkında gerek çalışma olsun gerek ders konuları olsun-sınav zorlukları olsun materyal..bana bir harf öğretenin 40 yıl kölesi olurum sözü gibi bana edeceğin en ufak yardım için size minnet duyarım.şimdiden teşşekür ederim.