Mesajı Okuyun
Old 31-07-2012, 17:39   #1
Konuk

Varsayılan Velayetin 1.dereceden(Dede,babaanne,amca) akrabaya verilmesi.

Merhabalar;
Öncelikle yaptığınız ve yapmakta olduğunuz yol göstericilikten dolayı ayrı bir şekilde teşekkürlerimi iletmek istiyorum.

Benim sorumun içeriği bir bayan arkadaşım ile ilgili: Kendisi eşini kaybetti ortalama 6 ay oluyor, 2 de çocuğu var. Psikolojik tedavi alıyordu ancak bir arkadaş hayatına girdi ve hayata geri döndürdü diyebilirim. Art niyetsiz biri olduğunu düşünüyoruz. Şu an büyük bir ilişkiye başlamak üzereler. Arkadaşım bir nevi aşık oldu ve gelecek planları yapıyorlar. Ancak şuan için sadece plan program boyutundalar ne zaman evleneceklerini kararlaştıramadılar ancak geçenlerde yanıma geldi ve konuştuk ayrılmak istediğini söyledi sevgilisinden. Nedenini sordum, ailesindeki bazı insanlar bu ilişkinin yasak olduğunu eğer ki arkadaşımı, sevgilisiyle görürlerse çocuklarının mahkeme kararıyla dedelerine verileceğini söylemişler. Fotoğrafının çekilmesi vesaire gibi bir durum. Şu an çocuklarına çok iyi bir şekilde bakıyor yaz okulu sosyal etkinlikler gibi aktivitelere mutlaka gönderiyor ve aşırı şekilde ilgileniyor. Kısacası şu an sevgililik hayatı yaşaması velayet için sorun teşkil eder mi?

Şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum. Sağolun iyiki varsınız...