Mesajı Okuyun
Old 17-10-2009, 16:38   #274
BUSRA1907

Alıntı:
Yazan Raşit Tavus
Öncelikle yazılarınızdan daha amfilerin o bulantılı havasını yutmadığınız belli, açıkçası tipik bir hukuk-1 öğrencisi var karşımda. Geçen sene biz de öyleydik doğruya doğru ama size katılmadığım bir kaç nokta var, ilki şurası: "200 milyar dışında kaybettiğimiz pek bir şey yok" kısmı, Türkiye'de hayatı boyunca 200 milyar birikim yapamamış kaç milyon insan var farkında mısınız? Sadece maddi açıdan farkı kapatabilmek için istisna olmaktan öte süper zeka olmanız gerekir.

Ben özel üniversiteler hukuk eğitimine karşı değilim ancak sizin yazdıklarınızı paralel bir görüşte de değilim, gelecek sene burayı okuyunca ne demek istediğimi anlarsınız.

Avukatlık sınavı geri döndü ama umarım ki öss sistemini eleştirdiğiniz gibi hakimlik-savcılık ve avukatlık sınavında da aynı bahaneler üzerinden dem vurmazsınız. İyi forumlar.

"200 milyar dışında kaybettiğim bir şey yok."derken asla bu parayı küçümsemedim.Ceplerine her sene 50 milyar para giriyor olsa da,o sıralarda bu paranın onlara getirdiği bir artı olduğunu düşünmüyorum."İstisna olmaktan öte süper zeka olmanız gerekir." demişssiniz,ama şimdi ukalalık yapıp "Zaten öyleyim."diyerek ukalalık yapmak ve daha fazla antipati uyandırmak istemem.
Gelecek sene burayı okuyunca da aynı şeyleri söyleyeceğimden emin olabilrsiniz.Bu saydığınız sınavları da çok gerekli buluyorum.Asla bu sınavlar için bir bahane öne sürmem mümkün olamaz.
Saygılarımla.