Mesajı Okuyun
Old 24-10-2008, 15:25   #1
Konuk

Acil EŞİmİn Gİzlİ Hattini Buldum Ve TanimadiĞim Bİr Bayana Aİt Kredİ Kartlari Çikti

Merhaba
öncelikle yoğun ilginiz ve çalışmalarınız için teşekkür ediyorum.
5 yıllık evliyim.2,5 yaşında bir oğlum var.eşim çok sorumsuz birisi.birçok kredi kartı borcu ve kullandığı banka kredileri var.ben bunları kaldıramazken kredi kartlarının olduğu ayrı bir cüzdanı var orda bir bayana ait kredi kartı buldum.eşime sorduğumda bana açıklama yapmak yerine onun eşyalarını karıştırdığım için bağırmaya başladı.dün gecede cüzdanında kullanmış olduğu sim karttan ayrı bi sim kart daha buldum ve birde aynı isimdeki bayanın başka bankaya ait kredi kartı.yani eşimde o byan ait 2 kredi kartı ve bide kendisine ait olduğunu düşündüğüm sim kart var.boşanmak istiyorum.ama o boyuta gelmeden siz sayın hukukçulardan bilgi almak istiyorum.ne yapabilirim.
kendisine birşey söylemedim.simkartı da sakladım.bana sormadı bile.çünkü gizli bir hat olduğu için bana soramazdı.ancak bu akşam ailesini çağırdım konuşmak için.çünkü eşimle konuşamıyoruz.boşanmak istiyorum.ama o boyuta gelmeden siz sayın hukukçulardan bilgi almak istiyorum.ne yapabilirim.yardımcı olusanız çok sevinirim.teşekkürler.