Mesajı Okuyun
Old 04-04-2009, 06:16   #1
ibkaymak

Varsayılan Yurt Disinda Yasiyorum,bosanmak Icin Ispatli Gerekcelerim Var .Yardim :(

merhaba
5 senelik evliyim 3yaisnda oglum var .esim cok guvenilmez bir insan bor cok sebepten boisanmak istiyorum.kendisinin tum msn gecmisini aldim
1-bunu mahkemede kanit olarak kullanabilirmiyim birinci sorum bu
2-suan yurt disinda yiyoruz ve kendisini daha fazla gormek istemedigmden onu burda birakip cocugumla beraber turkiyeye donucem kendisi haberli olcak sekilde.bu durumda evi terketmis olmak vs den hak kaybin ugrrmiyim?
3-esimin maddi durumu gayet iyi.ben suan calismiyorum.bosandigimda kendi hesabmdaki bir miktar paradan baka sahsi birseyim olmayacak.ama ben sirf maddiyat icin bu evlilige devam edemiycem gucumkalmadi
4-esim evlenmeden once bana isten cikicaksin ve kapanicaksin gibi kurllar koydu ve benyerine getirdim.buna karsilik benim kendisinden istedigim sdece sigara birakma olayini dahi gerceklestiremedi.ve benim sosyal hayatim sifir oldu prikolojik olarak cok yiprandimbide beni yurt disina getirdi yapayanliz 2 sene kaldim.ve hala beni suclu bulur herseyde ki elinde gerecerli hicbisebebi yok.kendisi bana sorunun kendisinden kaynaklandigi benim eksikligimden degil kendi doyumsuzlugundan oldugunu belirten kndi agzindan yazdigi msn kayitlari elimde var.simdi asil sorum ben de sinirle ben sana verdigim her sozu tuttum ama sen beni mahvettin diyerek sinirle acildim.iraz garip soru olcak ama benim bas ortumu cikarmis olmam mahkemede olumsuz bir sey olrak kullnilirmi?
ayrica hakkimi sonuna kadar almak istiyorum ve bu konuda gercekten cok tecrubeli bir avukat bulmam lazim cunku gercekten esim nerdeyse yuzde 100 haksiz ve hepsi ispatli.
avukat rkadalarin hepsi cok iyidir eminim ama benim yipranigim kullanildigim 5 senemin ve bundan sonrada bir gelirim isim olmadigindan tum hakkimi almak zorundayim
nerden nasil cok tecrubeli bir avukat bulabilirm.