Konu: temyiz -
Mesajı Okuyun
Old 09-04-2012, 13:01   #1
Konuk

Varsayılan temyiz -

2009 da yerel mahkemece boşanma kararım verildi,fakat karşı taraf kararı temyize taşıdı,aramızda husumet var,benden 15 yaş büyük bir adamla ailemin isteği ile evlendirildim,ancak gördüğüm şiddet bir yana cinsel istismara dayanamadım adam bana her şekilde tacavüz ediyordu bunu boşanma davamda söylemek istedim ama annem bırakmadı oysa sırf bu yüzden dayak bile yedim ben,bunları hatırlamak dahi istemiyorum ve psikolojik sorunlarımda var yalnız uyuyamıyorum,bunlar bir yana 2011 yılında hayatıma bir başka insan girdi oda benim gibi aile zoru ile evlilk yapıp noktalamış biri allah korkusu olan çok ahlaklı istemediğim süre zarfında beni hiç birşeye zorlamayan acıma duygusu olan insan.......ben şimdi bu insanla yaşıyorum ailem öteki adama dönmem için çok istekli olduğundan onlarla yaşayamadım,şimdi mutluyum,birlikte olduğum insanla huzurluyum söylemesede benden çocuk istemekte ama ben temyiz bekliyorum ve birde ayrıca bekleme sürem var yaşım 36 ve boşanmaya çalıştığım insan beni şöyle tehdit etmişti benden asla kurtulamayacaksın kurutacağım seni ortalıkta süründüreceğim seni seni kucak malı yapacağım bu sözlerini ispatladı ve ben hala özgürlüğüme kavuşamadım dava 2009 da bitti ve yıl 2012 nasıl bir süreç bu ben yeni bir sayfa açamayacakmıyım?teselliye ihtiyacım varmış gibiyim.bu bekleme süresi içinde üniversite diplomamı bile aldım,kadın olmak suçmu bu ülkede.........