Mesajı Okuyun
Old 31-01-2016, 20:09   #1
Konuk

Mutsuz Hatalı burun ameliyatı sonrası doktorun tavrı, başka doktora düzelttirme şansı?

Yaklaşık 8 ay önce bir üniversite hastanesinde hem nefes hem de görüntü açısından operasyon geçirdim. Birinci ay kontrolümde doktorum kemiğin kaydığını 6 ay sonra tekrar düzelteceğini söyledi.Bu arada burun sırtım ve burun ucum şişlikler indikçe düzeleceğine daha kötü bi hal almaya başladı. 3. ay kontrolünde burun sırtı ve burun iç kemiği için masaj verdi. Ben de masajlarımı düzenli olarak söylediği gibi yaptım. 5. ayda burun ucum ağrı yapmaya başladı ve doktoruma gittim. Ağrıması normal dedi, orta kemik düzelmiş dedi(ama zerre değişmedi fotoğraflara bakılırsa) burun ucun zaten yamuktu, eşit olamaz zaten dedi(burun ucunun biri biyerde öbürü başka yerde) 2 ay sonra gel burun sırtını törpülerim sadece dedi.
Burun ucum gerçekten bariz yamuk, burnumun düzelmesini istiyorum ama doktorumun tavrı ona olan güvenimi sarstı. Ayrıca doktorum şuan irtikap suçundan tutuklu ve polis benim ifademi vs. aldı, mağdur statüsündeyim resmi olarak. psikolojik olarak da çok yıprandım, doktoruma güvenemiyorum. Ücret ödemeden aynı hastanede başka doktora ameliyat olma hakkım var mıdır? kabul edilmezse hukuki haklarım nelerdir?