Mesajı Okuyun
Old 23-06-2009, 10:37   #1
Konuk

Soru lütfen yardım edin

mrh. ben 25 yaşında bir kadınım.4 senedir evliyim ve 2.5 yaşında dünya tatlısı bir kızım var.eşimle 4 senedir şiddetli geçimsizliğimiz var.eşimin psikolojik sorunları var.yani aşırı agrasif.kayınvalidemde olduğumuz bi günde yine kavga başladı sebebide büyüme cevap vermişim.bana girişti ayıramadılar kolumda morluk yanağımda tokat izi duruyor ve 2 gün oldu.kızımı alıp kaçıyordumki kayın validem aldı çocuğumu.hemen arka sokakta oturan babama kaçtım.şu anda çok çaresizim.kızımı özlüyorum .oda beni soruyormuş.vermiyor babası bende kapılarına gidip olay çıkarmak istemiyorum ama dayanamıyorum. kızımı çok özledim.o benim herşeyim.şimdi ne yapmalıyım .boşanmak istiyorum.ama o gelmez ve kızımın velayetini asla bana vermez.nasıl bir dava açabilirin ve kızımı nasıl alabilirim.tedbir kararlı boşanma davası ve velayet davası ne demek bunu bilmek istiyorum ve yardım alabilecek kimsem yok.bu konuda.ayrıca babam kiracı ama emekli durumu iyi.kızımı bana verirlermi.nafakada isteyebilirmiyim.beni aydınlatırmısınız vve yönlendirirmisiniz.