Konu: Okul Anilari
Mesajı Okuyun
Old 11-11-2007, 12:40   #69
denge_siz_olun

1.efsane romacımızla ilgili :
okulda hukuk fakültesinin dışındaki ögrencilerin roma hukukunu seçmeli olarak alması ve efsane romacı belgin hocaya bayan sanması . hatta birkeresinde bu sersi seçmeli alan kız arkadaşım hukuk fakültesi sekreterligine gidip Belgin Hanım ın odası nerde demesi

2.yine efsane romacıyla ilgili :
arkadaşımın okul açılalı 1 aydan fazla olmasına ragmen ilk kez roma dersine girmesi ve ilk kezve 15 dakika geç girdigi roma dersinde Belgin hocanın ona sen neden hep böyle yapıyorsun ve benim dersime geç geliyorsun demesi .

3. ve yine efsane romacımız babacan Belgin
roma hukuku sınavından 2 gün sonra arkadaşımla sınavda aklımıza takılan köle titusla ilgili soruyu sormak için hocanın odasına gitmiştik . soru ve olay şuan tam aklımda degil ama köle titusla ilgiliydi . neyse biz hocaya anlatık . hocam köle titusun bunu yapmaya yetkisi var mıdır dedik ? hocamızın cevabı bizim titus öyle birşey yapmaz

4.Anayasa dersi
derste siyasi partilerle ilgili pratik çözüyorduk ve ben çözdügümüz pratiklerdeki partilerin çogu hakkında kapatılmalıdır diyordur . hoca birgün dayanamadı . erkan sen hep ideolojinden dolayı böyle düşünüyorsun dedi . eeeee..erkan durur mu ? hocam dedim beim ideolojim Kemalizimdir . Kemalizim bu ülkenin yapı taşıdır . Mustafa Kemal anlamak ve yaşamak ve yaşatmaktır . bizde bu pratikleri T.C Anayasamıza göre yaptıgımıza göre benim ideolojim bizi biz yapan ideolojinin ta kendisidir . yani Anayasanın ruhudur dedim herkes şaşırdı . ders bittikten sonra bazı arkadaşlarım sen artık bu dersi geçebilecegini mi sanıyorsun dedi . bende sınavlar görürüz geçip geçemeyecegimi dedim . vizeden 97 aldım hoca derste sınavına itiraz edn var mı dedi ? bende kalkıp hocam ben dedim . 3 puanım yok dedim . hocada erkan finalde telafi edersin dedi . bununla bitmedi ben daha sonra seçmeli derslerimide o hocadan aldım . (eee. bir kere koplaları yanlış bagladım )

aklıma geldikçe yine yazarım
nihayetsiz saygılarımla