Mesajı Okuyun
Old 25-10-2017, 17:00   #1
Konuk

Varsayılan Tahkikat asamasina gecildi simdi ne olacak

Merhaba

2013 yilinda acilan ve yargitay asamasinda olan dosya yanisira esim zina nedeniyle bosanma davasi acti. Bugun ilk durusmasi yapilan davada hakim derdestlik itirazinin reddine, birlikteligim devam ettiginden temadi devam ettigi icin hak dusurucu surenin reddine seklinde karar verdi ve dosyaya delil ve tanik listesinin sunulmasi icin sure verip davayi erteledi. Simdi tahkikat asamasina gecen dava da bu dava kabul edildi anlamina mi geliyor. Yeniden derdestlik ve hak dusurucu sureden bahsetmem mumkun mu? Eski esim ayni gun tanik listesini mahkemeye vermis ve taniklarindan biri suan ybirlikte yasadigim gayri resmi esim. Esime de sadece benimle birlikte yasayip yasamadiginin sorulmasini talep etmis. Bildigim kadariyla davaya gitmeme sansi yok ve hakim sordugunda da benimle birlikte yasadigini soyleyecek. Aksi dusunulemez zaten. Bu asamada zinaya dayali bosanma davasinin sureci nasil isler. Ben cevap dilekcemde ayrildiktan sonra kotu yola dusmemek icin bir birlikteligi sectim dedim. Ki zatende oyle. Yardimlariniz icin simdiden tesekkerler.