Mesajı Okuyun
Old 10-01-2011, 22:33   #1
Konuk

Varsayılan Evime geri dönmek istiyorum

Merhabalar 1 yıl 2 aydır evliyim 25 Aralıkta evimi terk ettim eşimle süre gelen tartışmalarımız oluyordu en son 24 Aralıkta yaşadık ne kadar çabaladıysamda yanlış anladı umursamaz davrandı suçladı durdu beni bende 25 Aralıkta birkaç parça eşya alıp ailemin yanına geldim. Geldiğimden beri boşanmak istemediğimi barışmak istediğimi dile getirip duruyorum ilk önceleri o da ılımlı konuşuyordu fakat sonra boşanmak istediğini söyledi ve sürekli suçlamalarda bulunup duruyor. Hatalıydım hatlarımı anladım dersimi aldım dememe rağmen ne af ediyor ne boşanma davasını açıyor. Belki açar bilemiyorum ama bir ara ne telefonlarıma ne mesajlarıma ne de maillarıma cevap vermedi bende kalktım İstanbula gittim ordan bir ankesörlü telefondan aradım istemiyorum seni git dedi. O sırada da kayınvalidem kuzenimi aramış istemiyoruz atsınlar imzayı boşansınlar ve benim için bir sürü hakaret ve suçlamada bulunmuş kuzenime. Ben eşim telefonda git istemiyorum deyince kapattı tekrar aradım açmayınca görümcemi aradım onunla epey konuştuk ve ailemin yanına dönmemi yapacak birşey olmadığını söyledi. Ben tekrar İstanbuldan ailemin yanına döndüm fakat boşanmak istemiyorum ve evime dönmek istiyorum ne yapabilirim hukuki olarak evime tekrar dönmem mümkün mü?