Mesajı Okuyun
Old 05-04-2008, 12:21   #1
Konuk

Varsayılan Daha Önce Çekilen Fotoğrafı, Boşanma Davasında Delil Olarak Sunabilir Miyim?

11 yıllık evliyim bir tane kızım var eşim kamu dairesinde memur bende özel bir şirkette 9 yıldır çalışmaktayım eşimle evliliğimiz süresince çok sık tartışma ve kavgalarımız oldu bu kavgaların bir çoğunda kaba kuvvet kullandı bundan 1 ay önce yine bir tartışma sırasında yüzüme yumrukla vurmasından dolayı gözüm morardı ben aile birliğimizin bozulmaması ve kızım için şimdiye kadar herhangi bir şikayette bulunmadım gözümün morarmış haliyle çekilmiş bir resmim var bu alaya şahitlik yapacak insanlarda var eşimle yaptığımız son tartışmada boşanmak istediğini söyledi tapusu ikimizin adına olan konut kredisiyle alınan kredi borcu benim adıma olan halen oturmakta olduğumuz bir ev var birde ruhsatı eşimin adına olan bir arabamız var bunları satıp yarı yarıya bölüşerek boşanalım dedi ben evliliğimiz süresince maddi ve manevi olarak çok fazla fedakarlık yaptım benim kazancım eşimden daha fazla ben haklarımı sonuna kadar almak ve 10 yaşındaki kızımında benle kalmasını istiyorum kızımın velayeti konusunda sorun çıkarmaz çünkü velayet istemiyor boşanma sırasında tazminat talep edeceğim elimdeki resim ve şahitler şiddete uğradığımı mahkemede ispat etmeme yeterli olurmu birde oturduğum evden şu anda ayrılmak gibi bir şansım yok ailem şehir dışında yaşıyor evde ne şekilde ve ne şartlarda kalabilirim ilginiz için teşekkürler