Mesajı Okuyun
Old 11-03-2010, 02:03   #1
Konuk

Varsayılan boşanmada aldatma ve ispatı, velayet, mali haklar

merhabalar sizden bir konu hakkında yardım almak istiyorum eşim ben ve kızım tatildeyken kendisi çalışıyordu ve biz yokken bilgisayara program yüklemiş bilgisayarda ki yazılanları kaydetmiş ve masa üstü görüntülerinide benim biri ile ilişkim olduğunu burdan tesbit ettiğini söylüyor ve telefon dökümanından bu kişi ile gece yarısı onla çok zaman görüştüğün faturada belli olduğunu ve elinden bilgisayar görüntüsü ve fatura dökümanı olduğunu söyledi ama ben boşanmak istemiyorum

1 benden habersiz bilgisayara kurduğu programın kayıt ettikleri delil sayılabilirmi

2 ve Telefon aramaları delil sayılabilirmi gece yada gündüz konuşmam ayrıca adsl ile bağlantı saatlerimide gece geç saatlerde olduğunu bununda delil olacağını söylemişti ne kadar doğru olabilir bu söyledikleri

3 ayrıca o anki ruh halimle komşularıma beni birisi ile yazışırken gördüğünü bende onu kıskandırmak için böyle bir kaç şeyler söyledim. bu 3 şahısların söyledikleri dikkate alınırmı.

4 ayrılsak bile kızımın velayetini alma durumum varmı bu durumda hakim boşanma kararı verirse nafaka alabilirmiyim

5 evlilik süresince elde edilen mallarda hakkım olabilirmi araba eşya yada bankada para yada ziynet eşyalarında

bana bu konu hakkında bilgi verirseniz sevinirim şimdiden teşekkür ederim