Mesajı Okuyun
Old 30-06-2006, 12:01   #19
Dipondi

Sayın Semra hanım bu devirde hiç kimseyle görüşmeyen,flört etmeyen insan kaldımı Allah aşkına.Sanki kadınlarımız hiç kimseyle görüşmüyor intibası yanlış bir saptama.Tabiki herkes aradığı insanı bulmak için usulu çerçevesinde bir biri ile görüşebilir.Kadında erkekiğin geçmiş ilişkilerini sindiremeye bilir,bu cisiyetle değil tamamen duygularla açıklanmalıdır.Sonuçta tercih meselesi geçmişi hoşuna gitmiyorsa cinsiyet farketmez kadın veya erkek partnerini değiştirebilir.Sonra bu ülkede görüşmek bir erkeklerin üstüne zimmetli değilki hattı zatında erkeğin görüştüğüde bir bayan.Ayrıca arkadaşınızın özel hayatından .mahreminden kamuya açık bu sitede bahsetmenizi affınıza sığınarak yadırgadım .Unutmayın olayın mağduruda bir bayan kendisinin özelini açıklamanız hoş olmadı bence.Ama kendi adıma kim olursa olsun düşürüldüğü durumdan ötürü üzüldüm.Ayrıca kötü örnek emsal teşkil etmez erkek yok şöyle yaptı kadın yapınca kıyamet kopuyor gibi kadında yapsın manalı görüşlere katılmıyorum.Bence erkek eleştirilmeli bu yanlış davranışları düzeltmesi öğretilmeli. Biriyle görüşmek ayrı şey, cinsel ilişki kurmak ayrı şey.Ben usulu çerçevesinde görüşen her cinsiyete saygılıyım fakat evlilik öncesi cinsel birlikteliğe ise cinsiyet ayrımı yapmadan karşıyım.
Saygılarımla
dipondi