Mesajı Okuyun
Old 27-05-2012, 20:00   #1
Konuk

Varsayılan hamileyim doktorum beni hayal kırıklığına uğrattı:(

7 aylık hamıleyim. Yaklaşık 4 aydır yani hamileliğimin 3. ayından ıtıbaren arkadasların tavsiyesiyle ve özellikle de hastanede bebeğin renklı ultrason goruntulerını içeren videoların verildiğini duymam sebebiyle bu doktoru tercih ettim. Ve ilk gittiğimde doktoruma bebeğimin videolarının olduğu cd yi verebilirmisiniz dedıgımde bana: ' tabiki siz her geldiğinizde buraya ben bebeğin çektigim görüntülerini kayıt altına alıyorum ve ay ay gelişimini size en son gelişinizde cd ye atıp hepsini toplu halde vereceğim' dedi ve ben bu ay aradım bebeğin cd sini alabılır mıyım dedım tamam dedı sekreteri yarı gelip alabıleceğim soylendi ve ben almaya gittiğimde bana benım bebeğimin kaydının olmadıgı söylendi,, güya çocuğu engelli olan hamilelrin bebeklerin görüntüleri kayıt altına alınıomus dedı sonra da sız geldıgınızde ultrason cıhazında problem varmıs dedı 4 ay boyunca her seferınde mı cihaz bozuktu? bence ortada cok buyuk bı ıhmal var sonuçta hamıleyım ve moralım cok bozuldu.. Bu durumda hakkım nedır lutfen yardımlarınızı beklıorum