Mesajı Okuyun
Old 18-01-2008, 13:47   #123
avukat-21

Sayın Nuriye LÜTFEN ! Köpeğinizi yanınıza alın...Puçomu geri getirmek için tüm malvarlığımı verebilirdim...Onu sanırım bi cinnet anında uyutmaya karar verdim...(Çok yaşlı ve hastaydı ben de yeni doğum yapmış ve depresyondaydım) O gün bana bakışını asla unutmayacağım. Köpekler sadece sahiplerini mutlu etmekten hoşlanırlar..Benim puçom ben hastayken hiç başucumdan ayrılmazdı eve geldiğimde (14 yıl boyunca her gün) sevinç çığlıkları atardı,başkalarıyla bile konuşmama tahammülü yoktu izin vermez havlardı...onsuz hiçbir yere gitmedim uzun süre tatil yapmadım...uçak veya otobüsler sadece bagaj kısmına kabul ettikleri için onunla da bir yere gidemedim ama köpeğimle birlikte olmak hem benim için hem de puçom için en güzel tatildi zaten...Neyse bunları yazarken bile boğazım düğümleniyor ağlıyorum ama niyetim sizi üzmek değil--Keşke köpeğiniz sizin yanınızda olsa da aç kalsa...düşünsenize her an her saat her dakika gelip alacağınız günü bekliyor bence hakkınız yok onu tekrar yanınıza almalısınız.(Kiracıydım ve daha fazla şikayet eden hayvan sevgisinden yoksun komşulara tahammül edemediğim için taşınmayı bile düşünüyordum köpeğim için...ONU YANINIZA ALIN ve lütfen bana da haber verin