Mesajı Okuyun
Old 15-01-2007, 03:49   #405
Kavaz

Eveeeet...Sonunda bugun kendim için mütiş seyler yaptım.Öncelikle aileme harika bir kahvaltı hazırlayarak güne başladım.Birlikte geçirdiğimiz neşeli saatlerin ardından her zamanki gibi yine,türk kahvemi alarak bilgisayarımın başına geçtim ve bütün haberleri didik didik okudum.Daha sonra kendimle başbaşa sinemaya gittim ve arkasından kendime ısmarladığım yemekten sonra sokaklarda boşboş yürüdüm ve bir parkataki kuşları besledim.Çok eğlendik onlarla.Beni gördüklerine sevindiklerine eminimDaha sonra koşarak kitapçılara gittim ve bir sürü kitap aldım.Burada vaktin nasıl geçtiğini anlamıyor insanEn mutlu olduğum yerlerdir kitapçılar.Bütün kitaplarımı hediye paketleri ile kapladım ve kendime hediye ettim.Küçükken okulun açılacağı ilk günün heycanını taşırken yeni ayakkabılarımı ve yeni çantamı başucuma koyardım.Sanırım çocukluktan gelen bir alışkanlık olsa bütün aldığım kitapları başucuma koydum.Yeni kitapların içindeki o koku,beni mutlu ediyor,sebebini bilmiyorum.Şimdi ise; bana çok keyifli bir gün geçirmeme yardım ettiği için kendime teşekkür ederek uyuyacağım.Eminim ki sabah uyandığımda her şey çok güzel olacak...