Mesajı Okuyun
Old 27-01-2005, 15:49   #1
tarlak

Varsayılan Tahliye Ve Sonrası

Kira sözleşmesi sırasında bilmeden imzaladığım tahliye taahhüdü ile ilgili açılan tahliye davasını, aksini ispat edemediğim için kaybettim. Yargıtaya yaptığım başvuruda 4 yıldır bu evde oturduğumu, kiramı düzenli olarak ödediğimi, boş olarak bana imzalattırılan bu taahhüdün üzerindeki sonradan yazılan yazıların bana ait olmadığını ve yapılacak bir laboratuvar icelemesinde, imza yaşının tesbit edilebileceğini söyledim. Ama nafile. Yargıtay kararı yerinde buldu ve tahliyeme karar verdi. Karar gereği evi tahliye ettim. Ev sahibimin avukatına bir tutanakla evi eksiksiz ve temiz olarak teslim ettim. Ancak ev sahibim bana evini kiralarken ödediğim depozitomu iade etmedi. Bende tahliye davasından kalan avukatlık takip ücretini vermedim. Bunuda tutanakta belirttik. Şimdi avukat tahliye işlemleri için açılan ve benim sonradan itiraz ederek konuyu mahkemeye taşıdığım icra dosyasına istinaden yeni adresime icraya gelebilirmi. Bu noktada atmam gereken adımlar nedir. Evi Ocak 2005 başında teslim ettim.