Mesajı Okuyun
Old 22-02-2007, 00:02   #19
Cest la vie

Alıntı:
Yazan ragıp
Ama bir yargıca saldırı unutuldu, kadınların kişiliği, duyguları tartışılmaya başlandı. Bu tartışmayı ben başlaytmadım. Konu kadınların çocukdoğurması ve kişiliği üzerine tartışmaya döndü.
Bu arad ben bunları yazarken iltifat falan da etmedim. Ama bir hukukçuya saldırının kınanması gereken forumda, kadın ve erkeklerin, duygularını,toplumsal konumunu,eşitliği falan da tartışacak değilim.
Sayın Yılmaz başka bir forum açarsanız söylediklerimi orda tartışabiliriz.
Sayin Ragip,
Olayin 'hukukcuya yapilan saldiri' boyutu bu linkte halihazirda tartisilmaktadir. Kadin Haklari Hukuk Calisma alaninda bulundugumuzdan, ve saldiriya ugrayan yargicin oncelikle cinsiyetinden dolayi saldiriya ugramis olmasindan dolayi bu konuyu acmis bulunmaktayim.
Ayrica konudan sapma yaparak aslinda baska alanda tartisilmakta olan 'kadindan sair ya da ofisboy olur mu' tartismasini burada baslatan ve 'kadinlarin duygularini aciklayamayacagini' ifade eden yine sizsiniz. Bu nedenle Sayin Yilmaz'i baska bir forum acmaya yoneltme sebebinizi ne yazik ki anlamis degilim. Bir mesaj yazmadan once o konuya yazmis oldugunuz mesajlari tekrar gozden gecirmenizi oneriyorum. Boylece belki kendi celiskinizi baskasina yansitan mesajlar atmazsiniz.
Saygilarimla