Mesajı Okuyun
Old 22-03-2008, 02:35   #1
aşk

Varsayılan Hamilelikte Şiddet,Terke Zorlama,,İmza Altına Alınmış Eşya,Nafaka

iyi günler ben yirmi dört yaşında bir bayanım benim sorunum çok acil.ben bir buçuk senelik evliyim.ve şimdi bir oğlum oldu.yeni bir buçuk aylık.hamileyken eşimden sürekli şidet görüyordum en son altı buçuk aylıkken eşim tarafından çok kötü dövüldüm.erken doğum riskim başlamıştı.ama hiç bir rapor alamadım ve doktor vermedi bana.ben tekrar evime geldiğimde iki görümcelerim evdeydi.beni eve almadılar.hasta halimle dışarı attılar.ben halamlarda kaldım iki gün ondan sonra baba evine geri döndüm.altı aydır burdayım.birgün beni arayıp sormadı eşim.doğumumu burada yaptım.çocuğum doğduğu gün on iki gün yoğun bakımda kaldı.ama birgün arayıpta sormadılar şuana kadar bile gelip çocuğunu görmemiş.şimdi size sorum olacak ben birlik gitmedim evim ayrı ama şimdi eşim köyde kalıyor kendi evimde görümcelerim yaşıyor yirmi beş milyara yakın eşyam var hatta eşyalarımı liste tutup imzaladık onlarında imzası var onları nasıl alabilirim.ve eşim hiçbir yerde çalışmıyor ve ailesinin durumu iyi ama şimdi boşanmadan cocuğuma para talep edebilirmiyim.boşandığım zaman nafaka parası alırmıyım birde maddi durumum iyi değil şimdi baş vursam aile mahkemesine herhangi bir para ödemem gerkiyormu eşimle görüştürme imkanınız olurmu ben erzurumdayım o ise erzincanda kendisi gelmek istemiyor.ne dersiniz lütfen cevap yazın