Mesajı Okuyun
Old 19-08-2007, 14:10   #365
seda evrim

cevaplarınız için teşekkür ederim ancak sanırım biraz yanlış anlaşıldım. Ben sadece henüz oturmamış bir sistemin mevcut yanlışlıklarndan bahsetmek istedim.evet fakültemizde hiçbir hukuk fakültesinde uygulanmayan aktif eğitim sistemi uygulanır henüz tam yerine oturmamış bir sistem dolayısıyla bazı aksaklıklar mevcut ve ben okuduğum sorular üzerine sistemin kötü yönlerinden kendimce bahsetmek istedim yoksa deu hukukun kötü bir üniversite olduğunu söylemek istemedim. her fakülte gibi eksiklerimiz mevcut bu eksiklikleri kendi açımdan dile getirmeye çalıştım. Bu eksiklikler çok kaliteli hocalarla ders işlediğimiz gerçeğini,pdö oturumlarında profesörlerle herhangi bir konuyu tartışmanın verdiği zevki,arkadaşlarlarımında bahsettiği gibi güncel olayların senaryo şeklinde önümüze gelerek farklı bakış açısı ile bakmayı öğrettiği gerçeğini değiştiremez.yoksa hukuk fakülteleri karşılaştırmasına girmememiz gerektiğini düşünüyorum.zaten farkında iseniz ben sadece fakültemde kendi açımdan gördüğüm yanlışlıklardan bahsetmek istedim ve faydalarına girmedim.ve eminim her fakültenin bu şekilde aksayan yanları mevcuttur.