Mesajı Okuyun
Old 30-04-2024, 13:08   #1
Konuk

Varsayılan süresinde verilmeyen deliller

Merhabalar ,çekişmeli boşanma davam vardı, karşı taraf kendi davasından feragat etti,boşanmak istemiyorum diye dilekçe verdi. şuanda sadece benim açmış olduğum davam devam ediyor. bugün duruşmam vardı. hakim bir sonraki duruşmada kimse gelmese dahi karar verileceğini söyledi. ama kocam, bugün ki duruşmada ön hukuk bürodan bir tane flash bellek, birde 34 sayfa whatsaap yazışmaları, messenger yazışmaları, benim ve çocuklarımla olan fotoğraflarımızı, ayrıca uzaktan eğitimle verilen eğitim sertifikalarını eklemiş ( aile ve sosyal hizmetler bakanlığının uzaktan verilen eğitimlerin katılım belgesi) , sir raporunda benim ve çocuklarımın verdiği beyanları kabul etmediğini, bu uzaktan eğitimlerle kendisini psikolojik ve pedegojik yönden geliştirdiğini, boşanmak istemediğini bu delillerle ispat ettiğini söyledi. bende duruşmada zamanında verilmeyen delilleri kabul etmediğimi söyledim. şimdi hakim bir sonraki duruşmada karar verirken eşimin bugün vermiş olduğu dellilere bakarark mı karar verecek, yada bu delillerin kararına etkisi olur mu? emeği geçen herkese ayrı ayrı çok teşekkür ederim.