Mesajı Okuyun
Old 29-03-2007, 09:49   #11
adlt-2007

Varsayılan Firmayı Bilen Var mı Varsa Mail atsın

Arkadaşlar benim merak ettiğim konu bu firmanın hangi firma olduğu ? İnternetten araştırdım bulamadım bilen varsa burdan alenen yazmak istemiyorsa da (ki yazmamak ta gerekir ,Daha daha doğrusu yazilmaması gerektiğine kanaat getirdim)bana mail atabilir mi? İşte kamusal cezalandırma bu firma isminin bilinmesiyle başlar diye düşünüyorum. Neyse de çok gizli tutmayı başarmışlar adamlar bravo doğrusu.
Davayla ilgili olarak da halen diretiyorum dava açan tarafın haklı olduğunu,çünkü olayda manevi zarar söz konusudur. Davacı kandırılmıştır inandırılmıştır satın aldığı suyun temiz ve sağlıklı olduğu konusunda . Damacanasının içinde çiğnenmiş sakız bulunuyorsa bu firmanın demek ki suyu hiç te sağlıklı koşulllarda piyasaya sürmüyorlardır. Sakız çıkma olayı pislik kandırılma ve yanıltmaya karine değil mi sizce karşı görüşteki arkadaşlarım. Davacı taraf inanıp güvenerek bu suyu almış ve kullanmıştır. Kimse damacanın içinden sakız çıkacak ihmalkarlıktaki bir firmanın suyunu bile bile içemez diye düşünüyorum. Saygı ve selamlar.............