Mesajı Okuyun
Old 09-03-2003, 05:07   #2
Batu Han

önce teşekkür edeyim
cevaba gelince:
nasılki mankenlerin vücut ayrıntılarını, paparazilerin olup olmadık heryerde istemesekte gözümüze sokması nedeniyle kadın-erkek,çoluk-çocuk biliyosak bende birazda anayasayı ve haklarımızı bilelim diye aynı yola başvurdum.
insanların bundan haberi olsun istiyorum. siz ben yada bu forumdaki birçok insan bilebilir ama malesef türk halkı devletin niteliğini, devletin nelere saygı göstermesi gerektiğini ve haklarını bilmiyor.zaten bilsek çok klişe olcak ama bu halde olmazdık.en basitinden bizi iteleyen polise dur kardeşim senin bize böyle davranmaya hakkın yok derdik.pabucun pahalı olduğunu anlayan poliste birsürü soruşturma geçirebileceğinin bilincinde insanlara adam gibi davranırdı.buna benzer milyon tane örneği malesef her türk vatandaşı verebilir.ben daha yeni polisle tatsız bi olay yaşadığım için bu örneği seçtim.izmir de olsa türkiyede uzun saçlı olmak kolay değil türk halkı ensesine vurulup lokmasının alınmasına izin vermez ama önce o lokmanın kendisinin olduğunu bilmesi gerekir.haksızmıyım?