Mesajı Okuyun
Old 02-09-2016, 14:07   #27
Semender33

Sn. Forum üyeleri merhabalar;
Meşe icrapro 'yu saha elamanılarının bir ay içerisinde şu şu özellikler eklenecek vaadi ile almış bulundum. Saha elamanı sağ olsun kredi kartımdan ödeme talimatını aldıktan sonra eğitim için güya gelecekti ancak aradan 7 - 8 ay geçmesine karşın gelmedi.

Programı önceki programın güncelleme hatası sebebiyle bilgi kaybı yaşamam sebebiyle almıştım. Malesef tüm kayıtlarımı meşe icrapro 'ya aktardıktan sonra iki kere güncelleme geldi ve ikisinde de tüm kayıtlarım silindi.

Vaat etmiş oldukları hiçbir özellik programa eklenmedi. Satış öncesi ilgi ve alaka parayı aldıktan sonra kesildi. Hatta defalarca destek bölümünü aradım ancak ilgili birini bulumadım. En sonunda iptal için başvuru yaptım. Bu seferde iptal ile ilgilenen arkadaş yok izinde yok bugün şurda vs bahanelerle 2 - 3 aydır oyalandım. Sürekli not bırakmama rağmen hiçbir ilgili tarafıma geri dönüşte bulunmadı.

Hiçbir şekilde meslektaşlarıma tavsiye etmiyorum. Meşe yerine daha kurumsal ve satış sonrası desteği olan bir firmadan ürün alın.