Mesajı Okuyun
Old 20-05-2016, 23:35   #1
Konuk

Varsayılan Hayati Zehir Eden Bir Koca Ve Baba Olmayi Basaramayan Ve Istemeyen Bir Adami Hayatimizdan Cikarmak Icin Nasil Bir Yol Izlemeliyiz

Merhaba
benim babam babam derken sadece biyolojik babam baba olarak nitelendiremedigim bi adam cunku. Babam olacak kisi ben kendimi bildim bileli icki icer. Kisacasi kabul etmek istemese de alkoliktir kendisi. Icki ictigi zaman agzindan cikani kulagi duymaz sokagin basindan bagira cagira kufur ederek gelir. Bize hayati zehir ediyor. Biz 3 kiz kardesiz annem bize zarar vermesinden korktugu icin evli olan ablalarimin hayatini mahvetmesinden korktugu icin bosanmak istemiyor. Yillar once babami annemin yataginda baska bir kadinla yakaladim. Bu adamdan tiksiniyorum ve onunla yasamak annemi uzmesine bizi uzmesine katlanmak istemiyorum. Yine ictigi birgun cinnet gecirip onu oldurmekten gercekten cok korkuyorum. Lutfen bana ve aileme hukuki acidan yol gosterin. Bu adami hayatimizdan cikarmak icin bizden uzak durmasi icin ne yapmamiz gerekiyor. Salt bosanma davasi acarsa annem daha cok delirir ve hayati zindan eder daha cok. Simdiden yardimlariniz icin tesekkurler..