Mesajı Okuyun
Old 20-04-2016, 13:20   #1
konuk

Soru haklarım neleerdir?

İyi günler efendim ben 2010 yılında nişanlandın ve kişi bana daha önce ailesinin zoru ile evlendiğini engelli bir çoçugu oldugu bosandıgını ve kesinlikle birdaha görülmediğini söyledi. 2011 yılnda evlendim kendisi işi nedeniyle evde kalamıyordu 4 yıl bu sekilde evlilik sürdü 2015 yılında borclarından dolayı kısa süreli bosanmak istediğini söyledi kabul ettim 2015 martta hiç bir hak talep etmeden bosandım ve bosandıktan sonra facebokta bir resim gördüm bir kadın ve kız ile resim çekilmişti kendisine sordum bana kızının kendisine ulaştıgını ısrarı üzerine birkez görüşüp resim çekildiğini söyledi ben inanmadıgım için resmin oldugu profile yazdım cevap verilmedi.sonra kendisi ile tartısmaya basladım bana bianki dalgınlıkla kadının telefonunu verdi ara konus dedi kadın ile watsap üzerinden konustum kadın yıllardır eşimin ailesinin üst katında bulunan evde eşimle yaşadığını söyledi ve bana kahvaltılarda arkadaslarla birlikte gidilen resimler gece eglencesine gidildiğinde öpüşürken resim ve video ayrıca elele göz göze resimler attı sonra kadın bunları facebokta bir profil acarak benim aile bireylerime tek tek göndererek beni aile karsı küçük düşürdü.kendisi beni ve ailemi tehtidler etmeye basladı onu istemediğimiz için.kadına benim hakkımda aslı olmayan yalanlar uydurmus ve kadının üzerine şirket actırıp kadının üzerinden şirketi almıs kendi üzerine bana anlatılan bu.kendisi hep inkar ediyor ben asla yaşamadım sirket için kandırmak için yaptım gibi yazıları watsapta var.ama erkek kardesi ve gelinleri beni ve ailemi arayarak 11 yıldır orada yaşadığını falan söylediler.şimdi hala beni sevdiğini benimle nikah yapmak istediği gibi şeyler yazıyor hattımı 3 kez değiştirmeme ragmen bir şekilde ulaşıyor ve ben istemediğim için kızımı kacırmakla beni öldürmekle tehtid ediyor.1.sorum ben bu kişi ile ilgili napabilirim 2 .sorum kadın beni aileme küçük düşürdü hiç bir hakkım yokmu 3.sorum kızım için nafaka davası acabilirmiyim yardımınız için şimdiden teşekkür ederim