Mesajı Okuyun
Old 23-02-2015, 15:18   #1
Konuk

Varsayılan davada delil hk.

Merhaba, eşim bana boşanma davası açmıştı, dilekçeler aşaması tamamlandı ve önümüzdeki nisan ayında öninceleme duruşması var. ben 3 tanık gösterdim. Eşiminde 3 tanığı var. Eşim iddiasında benim evin giderlerine katılmadığımı söylemiş. Ben de bununla ilgili kredi kartı ekstrelerimi dosyaya sunmuştum. Bir iddiası ise de benim hamile kalamadığımdı. Halbuki benim böyle bir problemim yok. Eşimin sperm sayım sonuçları çok düşük olduğundan ben hamile kalamıyordum. Bununla ilgilide eşime ait test sonuçlarını avukatıma verdim. Ama avukatım bunları dosyaya koymadı. Bu konudan da cevap dilekçelerinde bahsetmedi. Diğer taraftan ben eşime ait banka kartlarının numaralarını da avukatıma verdim ki bankadan bunların dökümünü alsın ve eşimin gelirini nelere sarfettiği gözüksün. Çünkü eşim maaşıyla zaten varlıklı olan ailesinin yurtdışı tatil isteklerini karşılıyordu. Bunlar gözüksün diye avukatıma banka kartı numaralarını verdim ama avukatım henüz bunlarıda çıkarttırmadı. Öğrenmek istediğim eşime ait test sonuç raporları ve banka kartı dökümleri, ön inceleme duruşmasından sonra da dosyaya eklenebilir mi ? neden onlar şimdi dosyaya konulmuyor ? Ben davanın reddini istemiştim bunula mı ilgili koymaya gerek görmüyor ? Asıl kusurlu eşim çünkü. Avukatımın asıl çocuğu olmayanın kocamın olduğunu belirtmesi gerekmez mi ? tekrar tşk. eder iyi günler dilerim. Kafam çok karışıyor kusuruma bakmayın. Neyin doğru neyin yanlış olduğunu ben artık ayırt edemiyorum galiba. Haklı iken haksız duruma düşmek istemiyorum.