Mesajı Okuyun
Old 10-10-2014, 07:14   #1
konuk

Acil Kocamdan ayrı olduğumuz dönemde erkek arkadaşım vardı. Sadece telefonda konustugum arada da mesajlastigim. Velayet konusunu ne şekilde etkiler?

Merhaba 2003 den bu yana evliyim. Biri 7 diğeri 4 yaşında iki oğlum var. Hiç bir zaman iyi bir evliliğimiz olmadı. Hem cinsel hemde duygusal anlamda neredeyse
hiç paylasimimiz yok. Son dört senedir bir kaç ayı annemde geçiriyorum. Özellikle iki sene önce evliliğimize ait ortak parayı harcadığını çeşitli krediler çektiğini ve bunları benden sakladığını( ki sürekli kendisiyle konuşmaya calisirdim) öğrenince evliligin bittiğini ama çocuklar için bir süre bosanmayacagimi ona ve aileme söyledim. Bu iki sene içinde telefonda konustugum erkek arkaşım oldu. Şuiliskimin anda eşim boşanma davası açtı ve muhtemelen onu aldattigimi öne sürüp velayeti almak isteyecek. Fiziksel anlamda ilişkimin olmadığını adlı tip yoluyla ispatlamak istiyorum.(eşim cinsel anlamda yetersiz biri ayrıca altı senedir odamız ayrı olduğu gibi iki senedir hiç bir şekilde yakinligimiz olmadı) Yardımcı olursanız sevinirim.