Mesajı Okuyun
Old 18-05-2014, 12:56   #13
Sinangil

Varsayılan Geçmiş Olsun

Sayın meslektaşım öncelikle geçmiş olsun diyorum.Adliyede Hakim ve savcıların ve özellikle de savcıların bu şekilde hak hukuk tanımaz ve tamamen keyfi tutum ve davranışlarının mağdurlarından biriyim.

Benim başımdan geçen olaylardan birinde ,şikayetçi sıfatı ile ifademi alacak Cumhuriyet savcısı beni odasına almış ve odasında ,o sırada odada katibi de vardı, BENİ KATİNİN YANINDA ,AVUKAT OLAN KİŞİLER HAKKINDA ŞİKAYETÇİ OLDUĞUM İÇİN,BU SENİN YANINA KALMAYACAK,YAPTIKLARININ KARŞILIĞINI GÖRECEKSİN VB ŞEKİLDE TEHDİT ETMİŞTİR.

Bu tehdit üzerine bu savcıyı hemen Adalet Bakanlığı ve HSYK ya şikayet ettim.Soruşturma yaklaşık 1 yıl sürdü ve BAŞVURUM REDDEDİLDİ.

Bu olaylardan sonra YARGI'ya HAKİM VE SAVCILARA VE ÖZELLİKLEDE SAVCILARA GÜVENİM KALMADI.

ÖZELLİKLE SAVCILAR HAZIRLIK SORUŞTURMALARINDA SON DERECE KEYFİ DAVRANMAKTALAR.BENİM ŞİKAYETLERİMDE ŞİKAYET EDİLENİN İFADESİ BİLE ALINMADAN KYO KARARI VERDİLER.

NEREYE BAŞVURSAN SONUÇ ALAMIYOSUN.

SİZE BİRDE BAŞBAKANLIK BİMER E BAŞVURMANIZI ÖNERİRİM.GERÇİONLARDA ŞİKAYETİ HEMEN İLGİLİ BAKANLIĞA VEYE KURUMA GÖNDERMEKTELER.

TEKRAR GEÇMİŞ OLSUN.