Mesajı Okuyun
Old 07-04-2014, 08:34   #1
Konuk

Varsayılan kayınvalidem evliliğimi bitirdi

3,5 yıllık evliyim 16 aylık bir bebeğim var. evliliğimizde kayınvalidem beni hep mal mülk aldırmak için kullandı kredi çektirip ev alıp kendi üstü yaptırmaya çalıştı eşimin nişanliyken aldığı arabayı kendi üstüne yapmış ve bize borcunu ödetti. tabiki bunlar eşimle hep kavga sebeplerimiz oldu. sonra eşim arabayı sattı ve baskabi araba alıp benim üstüme yaptı ev aldık oda eşimin üstüne oldu tabi kayınvalidemin düşmanliği arttı. bebeğim 30 haftalık doğdu hamileliğimde hep eşimle arama girdi ve stres sıkıntı derken 1200 gr bi çocuğum oldu öğretmenim 2 ay önce çocuğuma bakmak için eevime yerleşti ve hep beni tartışmak için tahrik eti hakaretler etti sustum ve 2 hafta önce gece yarısı eşimle beni evden kovdular birkaç saat sonra eve geri gittim hakaretleri devam etti ve 2 gn sonra tekrar benim eşime nikahımın kalmadığını ileri sürdü ve tekrar kovuldum kızımla annemin evine sığındım prrematüre olduğu için kızım hastalandı ilaç almak için bile evime sokmadılar
ben yokken kayınvalidem evimi kullanabilir mi
hemen işlem baslatmak istemiyorum ama uğradıım haksızlığa sessiz kalamam polise mi adliyeye mi gitmeliyim
eşimi ve annesini uzaklaştırıp evimde olmak istiyorum çünkü çocuğumun bağışıklığı çok zayıf yardımcı olursanız sevirim teşekkürler