Mesajı Okuyun
Old 12-12-2013, 11:49   #1
Konuk

Varsayılan eşimin evlendikten sonra kazanılmış mallarda hiç bir katkısı olmadığı halde benden hak alabilirmi

merhaba
31 yaşındayım 3 çocuğum var biri okula gidiyor diğerleri küçük eşimle şiddetli geçimsizliğimiz var hakareti çok fazla hiç bir konuda anlaşamıyoruz o ilk okul mezunu ben lise fikir ayrılıklarımız çok.çalışıyorum muhasebeciyim o vasıfsız bir adam sürekli iş değiştirir çıktğı yerlerdende kötü ayrılır aramızda onun benden alçak kalmasından dolayı aşırı kıskançlık ve aşağılık duygusu var ayrılmak istiyorum çok bunaldım banka da bir miktar param var eski iş yerimden aldığım tazminat ve tokiden taksitle aldığım bir evim var daha taksitlerini ödüyorum eşimin bunlarda hiç bir hakkı yok kendi maaşımla ödüyorum o sorumsuz savruk bir adam ama boşanırken bunların hepsini senden alacağım diye beni tehtid ediyor evin peşinatınıda kendi altınlarımı bozdurup annemden de bir miktar borç alarak yatırdım ne yapmalıyım ? kendisinin babasından kalma bir evi var oranın kirası ile şuan ki evin kirasını ödüyoruz ne yapabilirim bunları elimden almamaı için teşekkürler