Mesajı Okuyun
Old 22-11-2013, 12:51   #1
Konuk

Varsayılan eşim beni aldatmış . Kapatılan hattın geçmiş sms dokümanı alınabilir mi?

ben bir olaydan dolayı çok huzursuzum ve eşim uzun bir zamandır dışarı çıkmama dahi izin vermiyor. çok bunaldım bir yakınım vasıtasıyla internete girme fırsatı buldum lütfen bana yardımcı olun .

Ben şu an evli bir bayanım . Eşim nişanlı iken başkasıyla telefon görüşmesi olduğunu itiraf etti yani nişanlı iken beni aldatmış. nişanlı iken kullandığı hattını yaklaşık 1 buçuk yıl önce kapattırmış.bu 1 buçuk yıl önce kapanan hattın sms dökümlerine yani ne konuşulduğuna ulaşılabilir mi? boşanma davası açmak istiyorum nişanlı iken beni aldatması boşanma davası için geçerli bir sebep olmayabilir belki ama ben yinede nişanlı iken görüştüğü kişiyle ne konuşmuş onları görmek ve dava açmak istiyorum. yani demek istediğim : Kapanan hat eski sahibinden çıkmış olarak düşünüyorum yani ben gidip desemki şu numaranın şu numara ile ne konuştuğunu görmek istiyorum (sms içeriğini görmek ) ama o hattın önceki sahibi ben değilim verirler mi bana o sms içerik kayıtlarını yani sonuçta hat kapanmış. kapanmış olmasına rağmen kapanmasından 3-5 yıl geçse de bu içerikleri görmek istemek için hala eski sahibinden izin alınması şart mıdır ? kısaca kapanan hattın sms içeriklerine ulaşma konusunda bana biraz bilgi verebilirmisiniz? bu süreci bana kısaca özetleyebilirmisiniz. çok teşekkür ederim