Mesajı Okuyun
Old 21-09-2013, 15:45   #1
Konuk

Varsayılan evlilikte 1 yıl dolmadı düğün olmadı fiilen aynı evde yaşanmadı boşanmak istiyoruz

Merhaba değerli avukat beyler hanımlar;
24.06.2013'te işyerimden ayrılmak istiyordum o yüzden nikah yaptık düğün 1 sene sonra olacaktı eşim ve ailesi nikahtan sonra dediklerini yaptırmak için üstümde baskı kurmaya çalıştılar ailesinden hoşlanmıyorum eşimin yanında iyi davranıyolar eşim yokken eşime hissettirmeden hos olmayan davranışlarda bulunuyolardı eşimde onların kotu davrandığına inanmıyor özel günler haricinde aramazdım ama herhangi bir saygısızlıkta bulunmadım eşimi aleyhime doldurmuşlar benim ailemi aramıyorsun bayramda ziyarete gelmedin saygısızlık ettin diye benden ayrılmak istediğini söyledi.Bana hakaretlerde bulundu elimde mesajlar var kanıt olarak.Şahitlerimde var 3-4 kişi.Ben kotu söz söylemedim sadece kendimi savundum.Bende boşanmak istiyorum.2 aydır dava açmadı hala ben açmak istemiyorum çünkü o istedi o açsın ben mahkeme avukat masrafına girmek istemiyorum.Durumum yok.Şuan işsizim.Kendisi gemi kaptanı aylarca türkiyeye dönmeyeceğini duydum kendi olmadan vekille davasını açıp devam ettirebilirmi ben haklı görülürsem maddi yada manevi tazminat alabilirmiyim işsiz oldugum için nafaka alabilirmiyim