Mesajı Okuyun
Old 27-02-2007, 13:15   #38
Girneli

Ben orda şunu söylemek istedim;sınav günü hoca sınıftan çıkınca bayağı kalabalık bir grub hocaya sorularımızı sorduk(sormaya çalıştık desek daha doğru olur).Hoca Bizimle pek ilgilenemedi,anlayacağınız doğrudan doğruya soru sorup cevabımızı alamadık.Bundan dolayı bende burada sizlere danışmak istedim.Orda hoca tam olarak cevaplamamışda olabilir diye bir tabir kullanmam bundan dolayıdır.Yeterli bilgi alamadığım için sizlerin bilgi ve tecrübelerinizden yararlanmak istedim.Sizin bana karşı kulllandığınız tabirinizi pek hoşuma gitmedi bundan dolayı bunu belirtmek istedim.sanki 'sorumsuzca ortya bişey atmış da sizinle dala geçiyorum' diye düşünüyormuşsunuz gibi hissettim.

Sorunun cvbına gelince bize bu soruyu soran hocamıza bu soru için gitmedim.Malum araya yaz tatili girince bende bunun üstüne düşmedim.Çünkü sınavların bittiği ertesi gün Kıbrıs'a döndüm.Soruyu soran hocamıza sormamakla birlikte tanıdığım tüm hukukçulara sordum.Burada tartışılanlardan farklı sonuçlar elde edemedim.Herkesin birbirinden farklı görüşleri var.
Yalnız en yakın zamanda soruyu soran hocamıza yada başka bir ceza hocamıza soracağım.Gerçektende bu kadar tartışmanın üzerinden bir hocanın görüşünü almak gerekiyor.Bunu bu kadar ertelediğim için kusura bakmayınız.
Saygılar