Mesajı Okuyun
Old 08-07-2013, 17:29   #18
furugferruhzad

Alıntı:
Yazan Av.Selim Balku
Sayın Ergin cevap vermediği müddetçe, Sayın furugferuhzad'ın soruları bitmeyecek

Ben de furgferruhzad gibi (daha iyi bir isim olabilirdi )olayı kabul edip parayı ödemesi taraftarı değilim. Önce ki mesajlarda verilen bu nevi tavsiyelere hiç katılmıyorum...

Tavsiyem ise kendisinin hiçbir şey yapmayıp savunmada kalması, zira kimse ne bir şikayette bulunmuş ne de bir takip açmıştır.

Ancak bu nevi olaylarda dürüstçe ve korkusuzca mesele karşısında dik durmasını isterim;

müvekkile "parayı aldım, sekretere verdim, şikayet edeceksiniz buyrun edebilirsiniz"

Avukata, "parayı aldım, sekreterinize ödedim, benden istiyorsanız vermeyeceğim, istifa ediyorum"

FURUG çok iyi bir İranlı şair kadındır çok az bilinir ama muhteşemdir.Ben de soru bitmez.Dillerimi hakim bey bağlasan durmazBu meslekte kesinlikle korkak olmayacaksınız dik duracaksınız son derece haklısınız ama nasılsa belgesi yok diye parayı aldığını inkar eden sekreter ve işveren avukata kızgınlığım, korkak olmamak dik durmak dürüst olmak ve bu tür insanlardan zarar görmemek ne kadar ambivalan durumlar Allahım sen bize yardım et AMİN.