Mesajı Okuyun
Old 22-05-2013, 08:30   #4
Konuk

Mutsuz

ama şöylede birşey var babam bulunudugumuz ilçedeki tüm polisleri avukatları anıyor çevresi geniş biz yakın bir şehire gidip oradan avukat bulup ona dava açmak istiyoruz yalnız evden uzaklaştırılması hiç bi işe yaramaz çünkü o yine eve gelir çevresi çok geniş bizi sürekli ölümlede tehdit ediyor annemi özellikle evde bir tüfek ve kurusıkı tabanca var .yakın bi zamanda annem o işi yapan kadınları arayıp oradan çıkın yoksa sizi polise vereceğim dedi babam eve gelip annemi odaya kitledi kadını arayıp aynen şunu söyledi "şuan yanımdadır kafasına silah dayamışım sizden özür dileyecek yoksa ben bilirim ne yapacagımı" annem mecburen özür diledi o arada ben ve babamın yegeni benim sevdiğim insan vardı herşeyi oda duydu şahitlik yapacağını söylüyor bizim onu evden uzaklaştırmamız gerek değil yine gelir yine yapar hapse girmesini istiyoruz . arkamızda kimse yok biz tekiz bir dağın başında oturuyoruz dışarı çıkıp bagırsak kimse duymaz yanımızdaki karşımızdaki ev boş duysalar bile gelmez kimse.son bir kez soruyorum beni mazur görün ona açacağım davada benim neleri öne sürmem gerekiyo yani mesela şimdi karakola gitsem durumu anlatsam sadece evden uzaklaştırılır ama ben bizim can güvenliğimiz açısından tutuklanmasını istiyorm bunun için ne yapabilirim darp raporu almam gerekirmi psikolojik rapor alıp öylemi başvurayım aile mahkemesine lütfen afffedin cahilim ve sadece sizden yardım bekliyorum habibe hanım teşekkür ederim benimle ilgilnediğiniz için