Mesajı Okuyun
Old 29-03-2013, 20:34   #9
ebru eroglu

Varsayılan Erkek idareci zulumu lütfen beni duyun

Halkegitim merkezinde, 10 aylık meslek edindirme kursuna başladım, hocanın tavırlarından rahatsız olup müdüriyete durumu bildirdim, müdüriyette konuyu kapatmak adına arkadaşların seni sınıfa istemiyor diyerek beni aynı halkegitim merkezinin başka bir aşcılık kursuna gönderdi 3ay boyunca gönderildigim kursta devamsızlık yapmadım bugün ögrendimki beni buraya gönderen hoca beni gönderdigi günden butarafa beni kursta pasif yani kursa devam etmiyor göstermiş yani kursu bıraktı gösterip kurs sonunda belgemi vermiycek benim buraya yani 2nci kursuma getirden müdüryardımcısıda mesuliyet kabul etmiyor, hoca dogru yapmış diyor hem kursumdan bu kursa gönderip beni yerimden yurdumdan ettiler hemde şimdi şikayetci olursan belgeni vermeyiz diyorlar,ben yalnız 2evladı olan calışmaya ihtiycı olan bir kadınım resmen erkek idarecilerin elinde oyuncak oldum lutfen bana yardım edin ne yapmam gerek bu hocanın beni bu kursa gönderipte sorada kursa devam etmiyor göstermesi dogrumu? adalet önünde hakkımı nasıl aramalıyım cevabınızı bekliyorum saygılarımla.