Mesajı Okuyun
Old 28-02-2013, 14:35   #9
Av.Muzaffer Varlı Türker

Alıntı:
Yazan _M.CAN_
OCAS internet portalından "aranan dosya listesi" klasörünü kullanarak hangi dosya için ne zaman arandığınızı tespit ettikten sonra operatörünüzden ayrıntılı döküm isteyebilirsiniz.

Sorunu çözmeye odaklanmış durumdayım.Operatörümden ayrıntılı aranma listesini müşteri hizmetlerinden istedim.Gelen cevap "Kimler tarafından arandığımın kaydının tutulmadığı" idi.Telefon faturasında ayrıntılı listeyi nasıl veriyorsunuz sorumdan sonra;"Ancak Savcılık böyle bir liste isterse verebilecekleri" oldu.Mesleğimi açıklayıp o kanaldan istememin benim için sorun olmayacağını belirttiğimde,nihayet bir form doldurdular.İki gün sonra telefon ile operatörden kaynaklanmadığını ve telefonumda Ocas şirketinin telefonlarından aranmadığımı sözlü olarak belrttiler.Bunu yazılı istediğimi söylediğimde kendi hukuk müşavirlerine soracaklarını ve teknik birimden aradıklarını belirttiler. Bu konuşmayı dün yaptım.Şimdi ilgili operatör şirketinde Çalışan Sayın Meslektaşımın görüşünü bekliyorum.
Türk Hukuk Sitesinden daha önce gerçekten yararlandım.Bu konu da bana ilginç geldi.Belki bir başka kişi yararlanır, belki başına bu biçimde olay gelmiş biri daha vardır, diyerek konuyu açtım.
Sonucu bekliyorum..Bakalım hata neden kaynaklanıyor. Sonucu buradan bildireceğim.Tabii gelişmeleri de..
Tüm meslaktaşlarımın ilgisine teşekkür ediyorum.