Mesajı Okuyun
Old 25-02-2013, 16:07   #16
Avukat Tekin

Sayın Yıldız Hukuk bugün herkes beni yanlış anlama yarışına girmiş gibi görüp üzülüyorum.
Olayın THS ile ne ilgisi var? THS bana göre Avukatlık Camiasının gözbebeği bir sitedir.
Benim kurmaya çalıştığım sistemle ilgili yazdığım bunca şeyden sonra yarı şaka yarı ciddi bir ifademi cımbızla çekip önüme koymanız üzücü.
Aksine benim bu sitedeki geçmişime bakarsanız benim de bu sitenin sadık bir üyesi olduğumu görürsünüz. Zaten benim sitem THS gibi geniş kapsamlı olmaya iddiasında olmayan, sadece bir konu üzerine uzmanlaşma amacında olan bir site.
Tabii ki ilerisi için düşüncelerim var izninizle bir kaçını paylaşayım:
Mevzuat siteleri çok sayıda var ama tüm kanunları gerekçeleri ile ve meclis komisyonunda ve genel kuruldaki taratışmaları ile birlikte bulabileceğiniz toplu ve kolay ulaşılabilir bir kaynak yok. Amacım böyle de bir site kurmak. Kötü mü yapmış olurum?
Stajyer Avukatlık dönemimizde hepimiz sudan çıkmış balık gibi değil miydik? Sadece stajyer avukatlara yönelik ve basit ama etkili bilgiler verip yönlendiren bir site de kurmak istiyorum. Kötü mü yapmış olurum?
Kaldı ki kusura bakmayın ama böyle bir isteğim olmamasına rağmen şunu sormak zorundayım: THS ye rakip olsam bunun nesi yanlış olur ki bunu karşıma getiriyorsunuz?