Mesajı Okuyun
Old 23-02-2013, 18:22   #1
Konuk

Varsayılan zina ıspatı

eşimle boşanma davamız açık durumda daha evliliğimizden beri hayatında başka kadın olduğunu biliyorum bunu kendisi de itiraf etmişti bana uzun süredir takip ediyordum ve 10 gün önce eşimin beraber yaşadığı bayanı buldum o evine girdi ve 10 dakika sonra eşim eve girdi ben ve yanımda bana davada şahitlik yapacak olan iki kişi vardı hepimiz gördük eşim takip edildiğini fark etmiş olacak ki perdenin arkasından kadınla ikisi bize bakıyorlardı ve eşim çıkıp onun özel hayatına karışamayacağım konusunda bağırıp evin altında bulunan arabasına bindi ve hızlıca gitti bayanında ad ve soyadını işini evini hepsini biliyorum bu durum karşısında eşimin bana açmış olduğu boşanma mahkemesine karşı dava olarak zinaya dayalı boşanma mahkemesi açsam bu durumu anlatacak olan yeminli şahitlerimle zinayı ıspatlayabilirmiyim elimde onların beraber fotoğrafı falan yok onun içinde çok uğraştım fakat eve arka arkaya girip çıkıyorlar dışarıda beraber görünmemeye özen gösteriyorlar yani tek kanıtım iki kişi şahidim var bunlar yeterli olur mu cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.