Mesajı Okuyun
Old 18-01-2013, 00:27   #1
Konuk

Varsayılan Kötü niyetli terk ihtarı ve nafaka davası

ben aynıilçede oturduğumuz anneme ziyaretten döndüğümde kapının kilidi değişmişti ve eşim telefonlarıma acevap vermedi mecburen 4 aylık oğlumla ailemin yanına sığındım 1 ay sonra ev ve ziynet eşyalarıma tedbir aldırdım ziynetlerim evde bulunamadı nafaka davası açtım eşim itiraz etti bana eve dönüş çağrısı gönderdi anahtarın alt komşuda olduğunu yazmış 1 şahitle gittim anahtar yok dedi iki gün sonra yeni bir dilekçe anahtar bakkaldaymış 3 şahiyle gittim yine anahtar yok 5 gün sonra bir dilekçe anahtar kendindeymiş ona telefon edeymişimbende armadım bizim beraber oturduğumuz evimize davet etmiş fakat anne ve babasıyla beraber yaşamaya başlamışlar bende tekardan nafaka davası açım davam kabul edildi dava günü verildi daha mahkemeye çıkmadık eşim 60 günlük süre dolduğu için boşanma mahkemesini açmış bana ihtarını da bana tazminat ve nafaka ödememek için gönderdiğini kendisi söyledi fakat yanımızda şahit yoktu yalnızdık mahkemede ihtarın kötü niyetli olduğunu ıspatlayabilirmiyim ayrıldığımızdan bu yana oğlumuzu da görmüyor hakime söylemelimiyim.