Mesajı Okuyun
Old 26-12-2012, 19:40   #1
Konuk

Varsayılan Psikolojisini Bozduğum İddasıyla Eski Erkek Arkadaşım Bana Dava Açabilir Mi?

eski erkek arkadaşım bana psikolojisini bozduğum iddasıyla dava açacakmış daha doğrusu onun doktoru böyle bir dava açacakmış. kendisi panik atak hastası biz çıkmaya başladığımız sırada zaten kendisi psikiyatri ilaçları kullanıyordu uykusuzluk sorunları olduğundan bahsetmişti.ayrıca ailevi durumu da karışık anne ve babasının aralarında sorunları var. biz yaklaşık 8 ay çıktık. ben bu süreçte ona elimden geldiğince destek oldum onu defalarca hastaneyede götürdüm hatta psikoloğa bile gittim nasıl yaklaşabilirim diye ancak hastalığını bana karşı kullanmaya başlamıştı artık ne zaman istemediği bir karar alsam bayılıyordu (özellikle belirtmek isterim panik atak hastaları genelde bayılmaz)ve bende ayrılmak istedim ancak bunu kabullenemedi şimdi de bana dava açmakla tehdit ediyor söyledikleri çeliştiği için emin olamıyorum o veya doktoru bana psikolojisini bozduğum iddasıyla bir dava açabilir mi? yardımcı olursanız sevinirim