Mesajı Okuyun
Old 24-12-2012, 21:54   #1
ebru eroglu

Varsayılan Halkegİtİm Kursunda Hoca Tacİzİ / Şikayet zamanaşımı

Sayın avukatlar, cok acil yardımınızı rica ediyorum halkegitim ve belediyenin ortaklaşa acmış oldugu aşcılık kursuna kayıt oldum kursa başladıgım ilkgünden beri usta ögretici nin sözlü ve elle tacizlerine maruz kaldım 2ay boyunca sabrettim ensonunda kendisini beni rahat bırakması aksi taktirde müdüriyete ve savcılıga suc duyurusunda bulunucagımı belirttim tacizi yapan hoca ise şahitin yok bana hiç bişey olmaz dedi tacizin dozu artınca kurs müdüresine durumu anlattım müdüre konuyu örtbas etti ve olay kapanması için bulundugum sınıftan imza toplayarak beni başka bir ilcenin halkegitim kursuna istemedigim halde nakil yaptı, yaşdıgım olaylardan dolyı deprosyona girdim ruh saglıgım bozuldu hocanın tacizlerini ıspatlıycak şahitim yok ve olaya müdüriyetce kapatıldı ve tacizi yapan hoca halen görevde pskoloşikmen yaşadıklarım bende travma etkisi yarattı intiharı bile düşünüyorum bana yol gösterin savcılıga şikayetci olsam bu hoca ceza alırmı bu taciz için şahit gerekirmi acil cevabınızı bekliyorum saygılarımla.