Mesajı Okuyun
Old 25-11-2012, 00:17   #1
Konuk

Varsayılan Telefonla taciz

2008 yılında boşanmış olduğum eski eşim bana rahat huzur vermiyor.beni sürekli telefonla arayarak mesaj çekerek taciz ediyor.bu mesajlarda zaman zaman şiddet olduğundan birkez şikayet ettim şimdi ise mesajlarının içeriği değişti şiddet yok ama sanki hala evliymişiz gibi canım -karım-aşkım-beni affet gibi tek kelimelik ama aralıkları 1-2 dakika olan gün boyu devam eden öyleki günde bazen 100 en az 20 mesaj defalarca arama ile beni sürekli rahatsız ediyor. Öyleki telefonumu onun yüzünden ne arama için ne başka işlerim için kullanmaz hale geldim o boyutta telefonumu meşgul ediyor yani.iki çocuğumuz var telefonum bana heran lazım .kapatamıyorum ama telefonlarını açmıyorum bu sefer sürekli iş telefonumdan arayıp beni çok zor durumlara sokuyor ve ben artık başedemiyorum ne yapacağımı bilemiyorum telefonla ulaşamadığı durumlarda evimin kapısında bitiyor hertürlü beni daraltıyor artık psikolojim bozuldu iki ne yapabilirim.iletişim yasağı diye birşey varmı yaptırılabilirmi böyle birşey daha önce savcılığa şikayet etmiştim başka biryeremi şikayet etmeliyim ne olur bir yol gösterin