Mesajı Okuyun
Old 14-11-2012, 17:43   #3
Konuk

Varsayılan boşnma kararını kim vermeli?

cok tesekkurler boyle bir site actiginiz icin
benim size maddeler halinde sorularim olacak, yazayim daha net olucak sanirim
esim 3 senedir bosanmak istedigini soyluyordu bir o kadar da beni cok sevdigini..
gectigimiz aralik ayinda bir cocugumuz vardi ve onu kaybettik.. sonrasinda da esimin dngesiz davranislari geldi gitti en son kararini verdi ve bosanmak istedigini soyleyip sahsi esyalarını alarak evden ayrıldı...
oturdugumuz evi gecen ekim ayında almistik ve ev annesinin uzerineydi??. serbest meslek yaptigindan bana tam kazancini soylemezdi zaten...eve ne kadar katkisi var onu bilemem..
suan calismiyorum ve acılı bir donemde cekti gitti..
gercekten magdur bir durumda kaldım....

etrafımsa ;karsı tarafı beklemem gerektigini soylüyorlar bosanmak isteyen acsin diyoırlar
cok baski altinda kaldim ... bir avukata gidersemde yuksek meblaglardan bahsediliyor...
canımı cok yaktı esim ve annesi ve iyi peki demek gercekten cok acı..6yil boyunca emegimi gitti ve hersey bu vliliği yıklan kayınvalidenin uzerine oldugundan sanırım cok hak iddia edemeyecegim...esimle aramızda aldatma yok yalan yok sadece kisisel anlaşmazlık aynı dili konusamamazlık vardı ve boşanmaya o karar verdi.ben en basta itiraz etsemde artık bende istiyorum...bana bes kurus para bırakmadan ayrıldı...ailem burda olmazsa gercekten sıkıntıda olucaktım ve olayları böyle izlemekde bilmiyorum dogrumu...sizlere bu yuzden yazıyorum...
ben mi acmaliyım bu davayı yoksa beklemelimiyim beklerken kayiplarım olmayacakmi?