Mesajı Okuyun
Old 31-10-2012, 12:35   #1
Konuk

Varsayılan Eski Sevgilim Santaj Ve Olumle Tehdit Ediyor/İnternette Görüntülerimi Yayınlıyor

Merhaba bi sure birlikte oldugum biri vardi.evlencektik yani ben oyle saniyormusum iliskimiz surecinde beni ozledigini vs soyleyerek benim fotograflarimi cekti ben sadece guvendim salaklik iste.sonra bu kisinin beni aldattigini ve hatta evlendigini ogrendim ayrildim o gunden beri beni tehdit ediyordu kendisine donmedim bana ulasamadi telflarimi filan degistim sesi kesilmisti bir baskasiyla tanistim ve evlendim esime herseyi anlattim hata yaptigimi soyledim anlayisla karsiladi o kisi de evlendigimi ogrenmis ve delirdi ailemi ve beni olumle tehdit ediyor elindeki fotograflarla santaj yapiyor ve en sonfacebook sayfasinda bunlari yayinladi cevremdeki herkesi arkadas eklemis esim esimin ailesi kendi ailem mahvoldum.herseyi savciliga bildirdim valiye bile gittim herseyi yaptim bu kisiyi durduramiyorum sokaga cikacak yuzum kalmadi facebook sayfasini kapattiramiyorum heryere sikayette bulundum napcam daha fazla nasil kaldirtcam yayidan emniyetin bana soyledigi amerikaya faks gitmis cvp vermiyolarmis bi baska yolu ymokmu artik savcil beni baslarindan saviyolar sikayetin var daha napiyim diyolar dayancak gucum kalmadi