Mesajı Okuyun
Old 22-10-2012, 12:04   #24
Av. Engin EKİCİ

Alıntı:
Yazan Av.Suleyman.Karadag
Serap Hanım;

Öncelikle yardımınız için size tekrar teşekkür ederim. Fakat yanlış anlamaya mahal vermemek için şuhatırlata da yapmak isterim.

Benim İzmir Barosu'na başvduğum ve yardım alamadığım olay sizin bahsettiğiniz tarihten tam 1 hafta öncesine dayanmaktadır. Bununla ilgili yazıl müracata da bulundum ve elimdeİzmir Adliyesi AdaletKomisyonu'na verdiğim ve tek başıma imzalamak zorunda kaldığım tutanak da mevcut. Dilerseniz size bututanağın örneğini de gönderebilirim.

Bu olayla ilgili görevlendirme yapılmasını kendisinin kabul etmediğini İzmir Barosu Genel Sekreteri Av. Mahmut Dikmen bizzat bana söyledi ve bunu söylerken yanımızda yine İZmir Barosu Yönetim Kurulu üyeleri Av. Özkan Yücel ve Av. A. Haşim Öztürk yanımızdaydı.

Keşke seçim kaygısıyla benim anlattığım şeyleri yalanlamak gereği duymadanönce konunun detaylarını bana sorma gereği duysaydınız.

Şu bilgiyide vemek isterim ki İzmi Barosu bahsetiğim konu ile ilgili halen hiçbir girişimde bulunmamıştır.
Bu durumda Sayın Av. Serap OĞUZ'a, İzmir Barosu'nun konu hakkında herhangi bir girişiminin bulunup bulunmadığı, yok ise mesajının nedenini belirtme hususunda yanıt hakkı doğmuştur.