Mesajı Okuyun
Old 09-08-2012, 14:22   #1
Konuk

Mahçup teyzeme yardım istiyorum

mahkeme kararrıyla teyzem eşinden boşanmıştır. bu şekilde .teyzemin avukatı teyzemin istediği hakalrı alamamaıştır.
karşı taraf teyzemin avukatını ele geçirip davayı kendi lehine sonuçlandırmıştr.teyzemide evden çıkarmak istemektedirler.bu ev evlilik süresinde alınmıştı.ve üzerinde aile konutu şerhi var. teyzem bu evde oturmakta .eski eşi olan kişi ise buevden çıkarmak istiyor.öyleki teyzeme nafaka bile bağlanmamış mal paylaşımı yapılmamıiş ama mahkeme boşamıştır.
65yaşında okuma yazması olmayan kadın sokakta kalmak üzere.geçmişinde yaşadığı acı olaylar zor evlili,k şartlarının zorluğuyla bu yaşagelmiş tam eşi emekli olup mutlu olacağına adam yeni hayat kurmak i(evlenmek) için teyzemi boşadı ve evden atmak istiyor.

Biz yiğenleri olarak heryere başvuru yapıp bir çıakr yol aramaktayız.aklıma sayın fatmaa şahinden bu konuda yardım bekliyoruz.kadın dayanışmayısyla teyzemi bu zor içinden çıkılmaz durumdan kurtarmak ona bi yardım eli uzatmak istiyorum.ne yapacağımızı bu durumdan nasıl çıkacağımızı bilemiyoruz.
işin özeti budur.
lütfen kendiyle irtibata geçip gerekli tüm bilgileri alın ve yardım edin.