Mesajı Okuyun
Old 11-07-2012, 12:11   #16
yeditepelişehir

%99 öldürmeye teşebbüs sayılacak hatta kişinin yerine getirdiği kamu görevi nedeniyle olması da ağırlaştıracak.Elimden geleni yapacağım her ihtimali değerlendirmek istiyorum.Müvekkil yakınlarına da açıkça anlatıyorum şu maddeden yargılanacak,en az şu kadar en kötü ihtimal bu kadar hapiz cezası çıkabilir diye.Ve gerçekten merak ettiğim bir husus aydınlanacak mı onu bekliyorum sabırsızlıkla.Müdür müvekkili hiç tanımadığını,ilk kez olay günü gördüğünü,iki gün önce de orada görev yapmadığını dolayısıyla kendisine bir kredi başvurusu ve haliyle sanığın talebini reddetmesi,küfür etmesi vs. gerçekleşmediğini söylüyor.Müvekkil ise yukarda diğer maddelerde belirttiğim gibi kredi başvurusunu ve reddedilişini bunun da o müdür olduğunu iddia ediyor.Hatta ilk ifadesinde'' adını bilmediğim orada yeni işe başlayan kişi (müdür geçici görevle gelmiştir)senin borcun var,ödeyince çekersin,şimdi .s.tir git'' dedi şeklinde konuşuyor.Müvekkilin başka bir husumet iddiası yok,müdürün hiç husumet iddiası yok.Göreceğiz bakalım yarın neler olacak Katkıda bulunan herkese çok teşekkür ediyorum. Saygılar,başarılar..